Masz pytania? Chcesz zarezerwować termin? Zapraszam do kontaktu
Profesjonalne pokazy iluzji

Wyjątkowa atrakcja na Twój event 

Michał Kulik

Iluzjonista, który robi wrażenie!

Jako iluzjonista już od ośmiu lat zawodowo zajmuję się dostarczaniem rozrywki na wszelkiego rodzaju imprezach. Na koncie mam już ponad 1000 przeprowadzonych występów oraz współpracę z wieloma prestiżowymi firmami, głównymi stacjami telewizyjnymi w Polsce oraz licznymi scenami i teatrami.

Bankiety, imprezy firmowe, szkolenia, targi, wyjazdy integracyjne, spektakle teatralne oraz wesela – dysponuję repertuarem, który sprawdzi się na każdym z tego rodzaju wydarzeń.

 

<h2><em>Iluzjonista</em>, który robi wrażenie!</h2>
Profesjonalna realizacja

8 lat zawodowego doświadczenia

Moje wieloletnie doświadczenie w branży eventowej gwarantuje bezproblemową i sprawną organizację pokazu oraz w pełni satysfakcjonującą współpracę.

Bez najmniejszego problemu sprawię, że uczestnicy Twojej imprezy będą się doskonale bawić doświadczając niebanalnej, zaskakującej, i co najważniejsze robiącej ogromne wrażenie rozrywki, którą zapamiętają na naprawdę długo.

Jakość premium

Repertuar najwyższej klasy

Mój repertuar jest dopracowany do perfekcji i nie tylko zaspokoi ale także przekroczy oczekiwania najbardziej wymagających widzów.

Moje pokazy doprawione są licznymi interakcjami z publicznością oraz błyskotliwym poczuciem humoru, co w połączeniu z wywołaniem głębokiego zaskoczenia tworzy rozrywkę doskonałą!

Nie wierzysz? Zobacz reakcje widzów na filmiku obok. 

 

Kontakt

Zarezerwuj pokaz

    Każdy pokaz jest dopasowany do indywidualnych potrzeb moich Klientów. Dokładam wszelkich starań, aby na każde zapytanie odpowiedzieć w ciągu 24 godzin.