Oferowane Pokazy

Wycena każdego pokazu przedstawiana jest w ofercie, po przedstawieniu szczegółów realizacji.

SHOW SCENICZNE

Kompletne, rozrywkowe, wciągające i interaktywne show wykonywane w formie stand-up lub w formacie scenicznym. Różnorodny i zaskakujący repertuar, obecność widzów na scenie, dostosowanie się do dynamiki grupy i błyskotliwe poczucie humoru to gwarancja satysfakcji i zaskoczenia nawet najbardziej wymagających publiczności.

SHOW SCENICZNE

MAGIA Z BLISKA

Specjalizacja Michała, która robi dosłownie oszałamiające wrażenie. Miejsce pokazów to eleganckie stanowisko, do którego uczestnicy wydarzenia mogą w każdej chwili podejść. Pokazy cechuje nieprzerwana interakcja, oraz ogromne zainteresowanie. Magia z Bliska odbywa się niezależnie, i nie koliduje z innymi atrakcjami na wydarzeniu -pokazy odbywają się bez przerwy przez ustalony czas.

MAGIA Z BLISKA

WIECZÓR ILUZJI

Michał nada magicznej atmosfery Twojemu wydarzeniu wykonując Pokaz Sceniczny, po którym nastąpią pokazy Magii z Bliska. Uczestnicy wydarzenia otrzymują dwa różne doświadczenia iluzji - sceniczne i kameralne. Najczęściej wybierana przez klientów opcja pokazów.

WIECZÓR ILUZJI

WARSZTAT ILUZJI

Interaktywne szkolenie, którego uczestnicy poznają podstawowe sekrety iluzji, psychologię odwracania uwagi ,oraz uczą się pięciu imponujących, efektownych i prostych do wykonania sztuczek. Każdy uczestnik otrzymuje manual z gotowymi notatkami. Idealna atrakcja na wyjazdy integracyjne dla mniejszych grup!

WARSZTAT ILUZJI

TAJEMNICA

Wywołuję emocje oczarowania tajemnicą. Twoi goście będą mogli dotknąć niemożliwego!

MAGIA

Wprowadzam magiczną atmosferę na każdym evencie!

ZABAWA

Pokazy są bardzo angażujące i integrujące, goście doskonale się na nich bawią!

INTRYGA

Każdy trik wzbudza zainteresowanie i intryguje!

PROFESJONALIZM

Samodzielnie organizuję spersonalizowany pokaz w każdych warunkach i okolicznościach!