PORTFOLIO

ILUZJONISTA, KTÓRY ROBI WRAŻENIE!

Michał Kulik już od sześciu lat zawodowo zajmuje się wywoływaniem zdumienia oraz uśmiechu na twarzach widzów. Na koncie ma już ponad 1000 występów! Jego umiejętności, wysoki standard pokazów oraz osobowość zdobyły uznanie licznych klientów biznesowych oraz indywidualnych. Doskonały kontakt z publicznością sprawia, że pokazy Michała imponują, zaskakują i wywołują wyjątkowe emocje ,nawet u najbardziej wymagających widzów.

ILUZJONISTA, KTÓRY ROBI WRAŻENIE!

Atrakcja na Event

Bankiety, imprezy firmowe, szkolenia, targi, wyjazdy integracyjne - Michał dysponuje repertuarem, który sprawdzi się na każdym wydarzeniu. Wszystkie pokazy są personalizowanie i dostosowywane do szczegółów Twojego eventu! Wyślij zapytanie i przekonaj się sam!

Atrakcja na Event

"Karty na stół"

"Karty na stół" to unikalny w swojej kameralnej formie biletowany pokaz, w którym liczne tajemnice rozgrywają się dosłownie na wyciągnięcie ręki!
Iluzja jeszcze nigdy nie była tak blisko!
Pokaz odbywa się cyklicznie w Krakowie w Scenie Perspektywa.
Bilety: www.scenaperspektywa.pl

Kraków Magic Session

Michał od ponad trzech lat organizuje i prowadzi największe w Polsce szkolenia i warsztaty dla iluzjonistów, w których uczestniczą zarówno młodzi adepci sztuki, jak i najbardziej znani polscy iluzjoniści.

Kraków Magic Session