O MNIE

100% Profesjonalizmu

Jako iluzjonista już od ośmiu lat zawodowo zajmuję się dostarczaniem rozrywki na wszelkiego rodzaju imprezach. Na koncie mam już ponad 1000 przeprowadzonych występów! Całkiem nieźle, prawda?

Bankiety, imprezy firmowe, szkolenia, targi, wyjazdy integracyjne - dysponuję repertuarem, który sprawdzi się na każdym wydarzeniu. Nie wierzysz? Zapoznaj się z moimi referencjami!

100% Profesjonalizmu

Iluzjonista, który robi wrażenie!

Dostarczę pierwszorzędną oraz unikalną rozrywkę na najbliższe planowane przez Ciebie wydarzenie i pomogę Ci je zorganizować. Większość moich pokazów nie ma żadnych specjalnych wymagań i jest łatwa w organizacji.

Bez najmniejszego problemu sprawię, że uczestnicy Twojej imprezy będą się doskonale bawić doświadczając niebanalnej, zaskakującej, i co najważniejsze robiącej ogromne wrażenie rozrywki, którą zapamiętają na naprawdę długo.

Iluzjonista, który robi wrażenie!

"Michał, myślę, że masz wszystkie cechy, które są potrzebne aby być wspaniałym, czarującym, ujmującym i inteligentnym iluzjonistą. Absolutnie fantastyczny występ."

Małgorzata Foremniak

Repertuar Najwyższej Klasy

Tutaj nie ma miejsca na półśrodki - repertuar jest dopracowany i nie tylko zaspokoi ale także przekroczy oczekiwania najbardziej wymagających widzów. Moje pokazy doprawione są licznymi interakcjami z publicznością oraz błyskotliwym poczuciem humoru, co w połączeniu z wywołaniem głębokiego zaskoczenia tworzy rozrywkę doskonałą!

Zarezerwuj pokaz i daj zaskoczyć siebie oraz uczestników Twojej imprezy!

Repertuar Najwyższej Klasy